The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (Xbox X/S) - okladka

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (Xbox X/S)

Premiera:
11 listopada 2021
Premiera PL:
11 listopada 2021
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (Xbox X/S)
Kawira @ 11:51 14.09.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition to trzecie wydanie kultowej już gry cRPG akcji od Bethesda Game Studios. Jest to też jednocześnie drugi (po Special Edition z 2016 roku) remaster tytułu wydanego oryginalnie w 2011 roku. W skład pakietu wchodzi podstawowa wersja gry The Elder Scrolls V: Skyrim wraz kompletem dodatków (tych pełnoprawnych jak i szeregu mniejszych): Dawnguard, Dragonborn i Hearthfire.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition ponownie zabiera graczy do zimowej prowincji Skyrim położonej na kontynencie Tamriel planety Nirn. Akcja gry rozgrywa się około 200 lat po wydarzeniach ukazanych w The Elder Scolls IV: Oblivion. Imperium zaczyna tracić swe ziemie na rzecz elfiej nacji, która niegdyś była pod jego władaniem. Nikt nie jest jednak skory bronic swych ziem, a ci, którzy próbowali stawiać opór zostali po prostu zgładzeni. Momentem przełomowym okazuje się śmierć króla Skyrim - to ona rozpoczyna wojnę domową i wprowadza chaos pomiędzy ludźmi. Gracz wciela się w jednego z nic nieznaczących niewolników, który "od zera do bohatera" musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i zaprowadzić porządek oraz uratować krainę przed całkowitą zagładą. Z drobną pomocą jednak, ponieważ jesteśmy jednym z wybrańców, w których płynie smocza krew.

Rozgrywka The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition to ten sam cRPG akcji, który gracze doskonale poznali niemal równo 10 lat temu. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby eksplorując otwarty świat, a na naszym podorędziu znajduje się zarówno broń biała, dystansowa, a w dalszym etapie rozgrywki również magia. System awansu został przeniesiony z podstawowej wersji: nie musimy tworzyć bohatera o określonej klasie, ponieważ poszczególne kategorie (takie jak np. walka mieczem, łukiem itd.) zyskują punkty doświadczenia wraz z korzystaniem przypisanego do niego oręża. Naszym celem jest wykonywanie zadań głównych oraz pobocznych zlecanych przez rozmaite postacie niezależne.

Nowością w The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition jest implementacja przede deweloperów ponad 500 fanowskich modów, które zostały wyróżnione w tzw. Creation Club i powstawały od wydania oryginalnego Skyrima. Integracja została przeprowadzona również w konsolowych wydaniach gry.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?