Star Wars: Knights of The Old Republic Remake (Xbox X/S) - okladka

Star Wars: Knights of The Old Republic Remake (Xbox X/S)

Premiera:
2030
Premiera PL:
2030
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Star Wars: Knights of The Old Republic Remake (Xbox X/S)
zubal22 @ 09:34 10.09.2021
Filip "zubal22" Sudoł

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Star Wars: Knights of The Old Republic Remake to przebudowana do fundamentów wersja cRPG-a akcji z 2003 roku. Oryginał został stworzony przez studio BioWare, zaś remake stworzony został przez firmę Aspyr Media, autorów niedawnych wydań innych klasycznych gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen (takich jak np. Star Wars Republic Commando na PS4 i Nintendo Switch).

Star Wars: Knights of The Old Republic Remake pod względem fabuły jest tym samym KoTOR-em, którego zapamiętali fani gry. Aspyr Media w ramach remake'u zadbało przede wszystkim o odświeżenie oprawy audiowizualnej oraz niektórych elementów rozgrywki, by dostosować je do współczesnych standardów.

W Star Wars: Knights of The Old Republic Remake wcielamy się w anonimowego żołnierza Republiki, którego prześladuje amnezja. Sołdat szybko wpada w kłopoty, gdy jego statek zostaje zaatakowany przez oddziały Sithów, co zmusza resztki ocalałych do ewakuacji z pokładu. Z czasem zaś dowiadujemy się, że nasz bohater czuje Moc i dołącza tym samym do Zakonu Jedi.

Rozgrywka w Star Wars: Knights of The Old Republic Remake nie różni się swoimi założeniami od tej zapreznetowawnej w pierwowzorze. Akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej, zaś naszym głównym zadaniem jest eksploracja dostępnego świata i wykonywanie głównych oraz pobocznych zadań, które przybliżają nas do poznania całej historii. Gracz ma możliwość stworzenia własnej drużyny, w skład której wchodzą NPC-e poznawani w trakcie gry. W trakcie gry podejmujemy wiele decyzji, które wpływają na wydarzenia, postaci niezależnych oraz samego protagonistę. To od nas zależy, czy nasza postać kroczyć będzie drogą światła, czy też odda się objęciom Ciemnej Strony.

W Star Wars: Knights of The Old Republic Remake przemierzamy wiele planet ze świata Star Wars, zarówno tych znanych z filmowej sagi jak ojczyznę Wookieech - Kashyyyk - piaszczystą Tatooine, czy też aglomerację znajdującą się na Dantooine. Trafimy też do domu Sithów, czyli Korriban, oraz wodnego Manaan.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?