Oddworld: Soulstorm (Xbox X/S) - okladka

Oddworld: Soulstorm (Xbox X/S)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Oddworld: Soulstorm (Xbox X/S)
Materdea @ 09:57 25.08.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie produkcją gier zręcznościowych spod szyldu Oddworld. Tytuł stanowi kontynuację historii z Oddworld: New 'n' Tasty z 2013 roku.

Historia Oddworld: Soulstorm kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części cyklu i ponownie skupia się na przygodach Abe oraz jego ziomków Mudokonów. Bohater wraz z towarzyszami uciekli z niewoli Glukkonów i rozpoczynają pełną niesamowitych historii, ale również i wyczerpującą, przeprawę przez nieprzyjazne, pustynne środowisko. Brak prowiantu i podstawowych produktów potrzebnych do przetrwanie na wyjałowiałej ziemi powoduje, że Abe oraz pozostali Mudokonowie uzależniają się od tajemniczego napoju znalezionego w jednej z jaskiń.

Oddworld: Soulstorm zmienia nieco sposób prezentowania świata, bowiem tym razem postawiono na przedstawienie mroczniejszej strony tego uniwersum. Rozgrywka nadal utrzymana jest w charakterze platformówki i zręcznościówki, zawierającej zagadki logiczne oraz inne wyzwania, zaś naszym celem jest przemierzanie kolejno następujących po sobie, wypełnionymi przeciwnikami, lokacji.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Najnowsze wiadomości na temat Oddworld: Soulstorm (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?