Lost in Random (Xbox X/S) - okladka

Lost in Random (Xbox X/S)

Premiera:
10 września 2021
Premiera PL:
10 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Lost in Random (Xbox X/S)
Materdea @ 12:03 23.07.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 19h 25min

+ czaswięcej

Lost in Random to kolejna niezależna produkcja studia Zoink Games, które przygotowało ją wraz ze wsparciem firmy Electronic Arts w ramach programu EA Originals, jak miało to miejsce w przypadku poprzedniego dzieła - Fe.

Akcja Lost in Random osadzona jest w fantastycznym i mrocznym świecie o tytułowej nazwie - Random. Gracz wciela się w postać zaradnej dziewczynki o imieniu Eve, która postanawia sprawić, aby reguły rządzące tą krainą zostały zmienione. W obecnej formie dominuje tutaj właśnie losowość, a jej aspekt - rzut kośćmi - stanowi integralną część samej gry.

Rozgrywka Lost in Random pozwala na eksplorację kolejnych lokacji podzielonych na mniejsze lub większe segmenty. Miejsca różnią się od siebie zarówno klimatem, jak i wyglądem oraz poczwarami je zamieszkującymi. Główny nacisk położony jest na elementy zręcznościowe oraz wspomnianą losowość. Walka bowiem odbywa się na zasadach karcianki, gdzie nasze umiejętności definiowane są przez karty, które trzymamy w talii. Rzut kością z kolei pozwala w niektóry momentach na dobieranie nowych skilii w zależności od tego, jaką wyrzucilicmy liczbę oczek. Swoją rolę w gameplayu mają również elementy towarzyszące zazwyczaj grom strategicznym.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Lost in Random (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?