The Outer Worlds 2 (Xbox X/S) - okladka

The Outer Worlds 2 (Xbox X/S)

Premiera:
2023
Premiera PL:
2023
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Outer Worlds 2 (Xbox X/S)
Materdea @ 15:14 14.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Outer Worlds 2 to kontynuacja ciepło przyjętego cRPG-a akcji z 2019 roku, który powstał w studiu Obsidian Entertainment - The Outer Worlds.

Fabuła The Outer Worlds 2 oferuje inny układ słoneczny niż zwiedzana w "jedynce" Halycon. Na bohatera wykreowanego przez gracza czekają nietuzinkowe przygody oraz zupełnie nowi towarzysze, który również możemy nająć oraz zatrudnić na pokładzie naszego statku kosmicznego.

Rozgrywka The Outer Worlds 2 to nadal rasowe cRPG akcji. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Naszym zadaniem jest przemierzanie otwartego świata i wykonywanie zleconych zadań - zarówno głównych jak i pobocznych. Gracz ma swobodę w rozwijaniu swojego protagonisty lub protagonistki dzięki kilku rozgałęzieniom na drzewku umiejętności. Oprócz tego gameplay jest nieliniowy i pozwala, posiadając odpowiednio wykreowane cechy, korzystać z np. specjalnych linii dialogowych, by uniknąć walki lub przekonać oponenta do swojej racji.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?