Isonzo (Xbox X/S) - okladka

Isonzo (Xbox X/S)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Isonzo (Xbox X/S)
Materdea @ 12:54 28.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Isonzo to trzecia część - po Verdun oraz Tannenberg - serii historycznych FPS-ów poświęconych okresowi I wojny światowej. Za tę produkcję i cykl ogólnie odpowiedzialne jest studio Blackmill współpracujące z firmą M2H.

Isonzo wrzuca gracza na południowy front Wielkiej Wojny - na teren Królestwa Włoch. Akcja i tytuł gry nawiązują do dwunastu bitew w dolinie rzeki Isonzo, które miały miejsce w okresie 1915-1917. Mierzyły się w nich strony włoska i austro-węgierska, walcząc przede wszystkim na górzystym, alpejskim terenie.

W podobnym tonie została utrzymana rozgrywka. Isonzo, po zachodnim w Verdun i wschodnim froncie w Tannenberg, zmienia klimat o 180 stopni, oferując słoneczne i surowe skaliste zbocza alpejskich szczytów. Tym razem nie przedzieramy się przez okopy i tunele, a tłoczymy się na stromych przejściach i zdobywamy górskie fortece.

Gameplay Isonzo, podobnie jak w dwóch poprzednich grach z tej serii, będzie stawiał na realizm i wolne tempo, nie oferując np. cyfrowego celownika przy broni, dając możliwość dokładnego celowania wyłącznie za pomocą muszki i szczerbinki. Na minimapie nie widzimy pozycji przeciwników, a wyłącznie kompanów z własnego oddziału. Ponadto zazwyczaj jedna kula wystarczy, byśmy stracili życie.

Isonzo oferuje wyłącznie tryb wieloosobowy.

Screeny z Isonzo (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?