Warhammer 40 000: Darktide (Xbox X/S) - okladka

Warhammer 40 000: Darktide (Xbox X/S)

Premiera:
04 października 2023
Premiera PL:
04 października 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Warhammer 40 000: Darktide (Xbox X/S)
Kawira @ 11:50 28.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warhammer 40 000: Darktide to kooperacyjna strzelanka pierwszoosobowa osadzona w mrocznym uniwersum fantasy autorstwa Games Workshop. Za projekt odpowiada studio Fatshark znane za sprawą takich gier jak Krater, War of the Roses czy serii osadzonej w tym samym świecie - Warhammer 40 000: Vermintide.

Fabuła Warhammer 40 000: Darktide wrzuca gracza w sam środek miasta-roju Tertium. Wcielamy się w postać jednego z czteroosobowego oddziału Inkwizycji skierowanego do walki przeciw heretyckiej organizacji Admonition, która przejęła kontrolę nad planetą Atoma Prime. Naszym zadaniem jest wyplenić Chaos w imię Imperatora i uratować mieszkańców przed zgubnymi, mrocznymi bogami.

Rozgrywka Warhammer 40 000: Darktide korzysta ze schematu wypracowanego przy okazji innej gry tego dewelopera - Warhammer: Vermintide. Akcję obserwujemy z oczy postaci, a naszym głównym zadaniem jest celne strzelanie razem z naszymi trzema znajomymi do kolejnych hord przeciwników. Między kolejnymi falami dostajemy silniejszych i bardziej zróżnicowanych nieprzyjaciół, a niektóre z misji kończą się epickimi walkami z bossami.

W Warhammer 40 000: Darktide każdy gracz prowadzi jedną z unikalnych klas postaci, które rozwija wraz z postępami w grze. Nabywamy nie tylko nowe umiejętności, ale także różnorodne bronie czy pancerze.

Warhammer 40 000: Darktide przeznaczone jest wyłącznie dla wielu graczy (do 4 osób), ale brakujące miejsca w drużynie zastępuje sztuczna inteligencja.

Screeny z Warhammer 40 000: Darktide (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?