Quantum Error (Xbox X/S) - okladka

Quantum Error (Xbox X/S)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Quantum Error (Xbox X/S)
Kawira @ 11:36 28.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Quantum Error to połączenie pierwszoosobowej strzelanki z horrorem z elementami survivalu. Za projekt odpowiada niezależne studio TeamKill Media, które ma na swoim koncie m.in mroczny slasher Kings of Lorn: The Fall of Ebris.

Akcja Quantum Error toczy się w siedzibie głównej korporacji, która zajmuje się produkcją implantów wspomagających pracę poprzez przejęcie kontroli nad ciałem gospodarza. Firma została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, a uratowanie ocalałych powierzono dwóm strażakom - Jacobowi Thomasowi oraz Shane'owi Costa. Po dotarciu na miejsce okazało się, że personel, który mieli ewakuować, zamienił się w coś nienaturalnego, a bohaterowie muszą walczyć o własne przetrwanie.

Rozgrywka Quantum Error skupia się na eksploracji placówki, gdzie czają się zmutowani przeciwnicy. W przypadku konfrontacji przychodzi nam używać głównie broni palnej różnego rodzaju. W grze nie zabrakło zagadek środowiskowych czy, podobnie jak w serii Dark Souls, porozrzucanych wskazówek odkrywających fabułę. Nastrój grozy i tajemniczości budowany jest poprzez wszędobylski mrok, rozświetlany wyłącznie źródłem światła umiejscowionym w naszej latarce.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?