Little Witch in the Woods (Xbox X/S) - okladka

Little Witch in the Woods (Xbox X/S)

Premiera:
17 maja 2022
Premiera PL:
17 maja 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Little Witch in the Woods (Xbox X/S)
Kawira @ 09:58 23.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Little Witch in the Woods to mieszanina gry symulacyjnej i RPG osadzona w klimatach z pogranicza fantasy oldschoolowych jRPG-ów z rzutem izometrycznym kamery. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Sunny Side Up.

W Little Witch in the Woods wcielamy się w młodą adeptkę szkoły wiedźm o imieniu Ellie. Szybko okazuje się, że dom wiedźmy, która ma ją uczyć jest zwyczajnie pusty. Bohaterka nie daje jednak za wygraną i postanawia zgłębić tajniki profesji samodzielnie.

Little Witch in the Woods bardzo przypomina produkcje pokroju Stardew Valley czy Graveyard Keeper. Obserwując akcję z rzutu izometrycznego przemierzamy wieś oraz jej okolice pomagając mieszkańcom i stopniowo popychamy fabułę do przodu. Zbieramy zioła, warzymy - z pomocą odpowiednich receptur - eliksiry i wywary, dbamy o zdrowie mieszkańców, a także używamy magii. Rozgrywka jest przy tym bardzo otwarta, przez co bawimy się w swoim tempie.

Okoliczni lokatorzy często proszą Ellie o pomoc, a wykonywanie zadań dla nich stopniowo rozwija osadę. Z czasem nawet pojawią się nowe postacie przyciągnięte do ożywionej miejscowości. Podobnie jak w wyżej wymienionych tytułach, Little Witch in the Woods charakteryzuje się dwuwymiarową oprawą wizualną wykorzystującą technikę pixel artu.

Little Witch in the Woods 17 maja 2022 roku ukazało się w programie Xbox Game Preview.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?