Evil Dead: The Game (Xbox X/S) - okladka

Evil Dead: The Game (Xbox X/S)

Premiera:
13 maja 2022
Premiera PL:
13 maja 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Evil Dead: The Game (Xbox X/S)
Kawira @ 10:09 24.12.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Evil Dead: The Game to gra wieloosobowa zaprojektowana dla rozgrywek asynchronicznych. Tytuł pozwala wyłącznie na zabawę pomiędzy żywymi graczami. Akcja osadzona została w świecie popularnej serii filmów Evil Dead (Martwe Zło). Za projekt odpowiada BossTeamGames mające na swoim koncie karciankę free to play Cobra Kai: Card Fighter.

W Evil Dead: The Game naprzeciw siebie staje grupa czterech postaci - filmowych odpowiedników - walcząca z przywoływanymi na Ziemię poczwarami. Gracz może wcielić się w jednego z ocalałych (w tym Asha Williamsa dubbingowanego przez samego Bruce'a Campbella) lub próbującego ich wszystkich zabić demona Kandariana.

W Evil Dead: The Game w przeciwieństwie do innej popularnej gry z tego gatunku tj. Dead by Daylight ludzie nie są tu bezbronni. Otrzymujemy łącznie ponad 25 różnych broni, a jako bestia mamy możliwość opętania elementów środowiska, nieumarłych, a nawet samych postaci z drużyny przeciwnej. Walki odbywają się pośród wielu ikonicznych miejscówek, w tym w drewnianej chacie samego Asha - rozgrywka toczona jest z perspektywy trzecioosobowej.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Evil Dead: The Game (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?