It Takes Two (Xbox X/S) - okladka

It Takes Two (Xbox X/S)

Premiera:
26 marca 2021
Premiera PL:
26 marca 2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis It Takes Two (Xbox X/S)
Kawira @ 10:45 22.12.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 13h 48min

+ czaswięcej

It Takes Two to przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie klasycznej platformówki przeznaczona dla dwóch osób. Za projekt odpowiada studio Hazelight mające na swoim koncie udane A Way Out.

W It Takes Two wcielamy się w małżeństwo Cody'ego oraz May, które zostaje uwięzione w baśniowym królestwie przez wyobraźnię swojej zrozpaczonej córki cierpiącej z powodu rozwodu. Aby wrócić do rzeczywistości muszą odbudować swój związek z pomocą gadającej księgi o imieniu Hakim - pełni on również rolę narratora niecodziennych wydarzeń.

Rozgrywka It Takes Two, podobnie jak A Way Out, przeznaczona jest wyłącznie dla dwóch osób - drugą postacią nie może grać sztuczna inteligencja. Należy wspólnie pokonywać zróżnicowane poziomy wypełnione zagadkami, przeszkodami oraz minigierkami. Lokacje umieszczone zostały w malowniczych, pełnych absurdu środowiskach. Każda postać korzysta z unikalnej dla siebie umiejętności i szeregu gadżetów ułatwiających zabawę.

Screeny z It Takes Two (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?