Devil May Cry 5 Special Edition (Xbox X/S) - okladka

Devil May Cry 5 Special Edition (Xbox X/S)

Premiera:
10 listopada 2020
Premiera PL:
10 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Devil May Cry 5 Special Edition (Xbox X/S)
Kawira @ 09:10 02.10.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Devil May Cry 5 Special Edition to odświeżona wersja "piątki" przygotowana specjalnie na konsole kolejnej generacji.

Wcielamy się w dwóch bohaterów - doskonale znanego Dantego oraz jego brata imieniem Nero. Wydarzenia rozgrywane w "piątce" są bezpośrednią kontynuacją z "czwórki", lecz tym razem wątek główny obfituje w o wiele więcej poważnych tematów wraz z nieco bardziej "dorosłą" otoczką.

Rozgrywka w Devil May Cry 5 oferuje intensywne, efektywne walki przeciw piekielnym pomiotom przy użyciu różnorodnego oręża i kombinacjom ciosów z wszelkimi bajerami japońskiej sztuki tworzenia gier wideo. W przypadku Nero pomocna okazuje się również druga ręka, tym razem w pełni mechaniczna. Tytuł nie zatracił swojej kiczowatości, ani charakterystycznego humoru towarzyszącego nam przez całą historię.

Piąta odsłona serii oferuje kilka innowacji. Projektanci przede wszystkim postawili na nieco bardziej otwarte lokacje - nie jest to jednak sandbox w w pełnym tego słowa znaczeniu. Lokacje zawierają teraz o wiele więcej interaktywnych elementów, które posłużą nam nie tylko do ich podziwiania, ale wykorzystamy je również w aktywny sposób - w walce.

Special Edition oferuje nową grywalną postać (Vergil), płynniejszą rozgrywkę oraz RayTracing.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?