Chivalry II (Xbox X/S) - okladka

Chivalry II (Xbox X/S)

Premiera:
08 czerwca 2021
Premiera PL:
08 czerwca 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Chivalry II (Xbox X/S)
Materdea @ 22:24 13.06.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Chivalry II to kontynuacja sieciowej gry akcji skupiającej się na drużynowej walce osadzonej w mrokach średniowiecza wydanej w 2012 roku - Chivalry: Medieval Warfare. Za projekt ponownie odpowiada Torn Banner Studios.

W Chivalry II, podobnie jak w pierwszej odsłonie, mamy do czynienia z bitwami pomiędzy dwoma drużynami wypełnionymi rycerzami. Produkcja wiernie odwzorowuje realia późnego wczesnego średniowiecza, oferując nie tylko charakterystyczne widoki oraz krajobrazy, ale przede wszystkim odpowiedni rynsztunek oraz sposoby walki.

Rozgrywka w Chivalry II obserwowana jest przez gracza w perspektywie pierwszoosobowej. W porównaniu do poprzedniczki ilość graczy na serwerze została zwiększona do 64, równając się z takimi tytułami jak Battlefield czy Mordhau. Model walki nadal korzysta z poruszania myszą w różnych kierunkach, ale został ulepszony oraz "upłynniony" - do tego dochodzi możliwość korzystania z koni. Elementy otoczenia zaś mogą być wykorzystane przeciw oponentom np. możemy załadować katapultę martwym graczem czy podpalić kurę, a następnie rzucić nią w przeciwnika.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Chivalry II (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?