DiRT 5 (Xbox X/S) - okladka

DiRT 5 (Xbox X/S)

Premiera:
10 listopada 2020
Premiera PL:
10 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis DiRT 5 (Xbox X/S)
Materdea @ 19:49 07.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 17h 1min

+ czaswięcej

DiRT 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych od studia Codemasters. W piątej części cyklu, który wziął się od pobocznej części głównego cyklu Colin McRea, gracze dostają do wyboru jeszcze większej ilości pojazdów, zróżnicowanych tras oraz rozmaitych trybów rozgrywki.

DiRT 5 pozwala wziąć udział w fabularyzowanym trybie kariery, w którym jako początkujący kierowca musimy awansować na kolejne szczeble, docierając do tytułu mistrza. Tryb kampanii jest nieliniowy, więc możemy wybierać tylko taki typ wyścigów, który aktualnie nam odpowiada. Gra pozwala też na wzięcie udziału w pojedynczym, niezobowiązującym wyścigu. Oferuje również tryb multiplayer - także na podzielonym ekranie, maksymalnie dla czterech graczy.

DiRT 5 pozwala na udział w zawodach w zróżnicowanych lokacjach rozsianych po całym świecie - możemy zwiedzić m.in. Nowy Jork czy Rio de Janeiro, a także posmakować wyzwań na pustkowiach Grecji oraz Chin. Produkcja Codemasteres pozwala graczowi na dobór pojazdu z wielu kategorii - od małych i lekkich łazików, poprzez duże terenówki, auta do jazdy po skałach, do klasycznych i współczesnych samochodów rajdowych.

Tytuł oferuje pełny cykl dobowy oraz, niczym w Forza Horizon 4, zmieniające się pory roku - w ten sposób każda z tras staje się na swój sposób unikatowa.


DiRT 5 dostępne jest w programie Smart Deliver - dostępnym wyłącznie na Xboksie. Jeśli posiadamy grę w wersji na konsolę Xbox One, wersja dedykowana Xboksowi serii X jest dostępna dla nas za darmo.


PEGI: Od 12 lat
Screeny z DiRT 5 (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?