Outriders (Xbox X/S) - okladka

Outriders (Xbox X/S)

Premiera:
01 kwietnia 2021
Premiera PL:
01 kwietnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Outriders (Xbox X/S)
Kawira @ 10:25 24.02.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 44h 29min

+ czaswięcej

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich gier jak Bulletstorm czy Gears of War: Judgement.

Outriders opowiada o trójce pionierów kolonizujących obcą planetę Enoch. Akcja rozgrywka się daleko w przyszłości, okraszona jest wątkami science fiction. Bohaterowie trafiają do niesprzyjającego środowiska by wyplenić ją z zagrażających innym osadnikom obiektów - Ziemia bowiem przestaje nadawać się do zamieszkania.

Rozgrywka Outriders czerpie pełnymi garściami z innych znamienitych reprezentantów gatunku shooterów (takich jak np. serii Gears of War) skupiając się na pokonywaniu hord wrogów z użyciem szerokiego wachlarzu uzbrojenia i umiejętności postaci. Bawić możemy się w pojedynkę lub trybie kooperacyjnym dla maksymalnie trzech osób - kompani, jeśli korzystamy z internetowego doboru znajomych - mogą bez przeszkód wchodzić i opuszczać naszą sesję.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Outriders (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?