Gothic Remake (Xbox X) - okladka

Gothic Remake (Xbox X)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Gothic Remake (Xbox X)
Dirian @ 18:35 19.02.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gothic Remake to jak sama nazwa wskazuje remake kultowej gry z 2001 roku. Za jego przygotowanie odpowiada firma THQ, a konkretniej jej barceloński oddział powołany specjalnie w tym celu.

Tytuł jest klasycznym odświeżeniem oryginału. W trakcie rozgrywki będziemy śledzić tę samą historię, co w pierwowzorze przygotowanym przez Piranha Bytes. Ponownie trafimy na wyspę Khorinis, do kolonii karnej w której skazańcy wydobywają w morderczych warunkach rudę. Wcielamy się w bezimiennego, który jest jednym z więźniów, ale wkrótce okazuje się, że jego losy będą powiązane ze znacznie większymi wydarzeniami, niż tylko praca w kopalni.

Gothic Remake stworzono na nowoczesnym silniku Unreal Engine 4. Twórcy wprowadzili do świata znacznie więcej detali, a także przystosowali oprawę wizualną do współczesnych standardów. Wprowadzono także poprawki do mechaniki, by bardziej pasowała ona do obecnych realiów. Postarano się jednak o zachowanie ducha oryginału.

Screeny z Gothic Remake (Xbox X)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?