Microsoft Flight Simulator (Xbox X/S) - okladka

Microsoft Flight Simulator (Xbox X/S)

Premiera:
27 lipca 2021
Premiera PL:
27 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Microsoft Flight Simulator (Xbox X/S)
Dirian @ 16:43 24.06.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Microsoft Flight Simulator to symulator lotu opracowany przez wewnętrzne studio Microsoftu przy współpracy z Asobo Studio.

Gra jest obszernym symulatorem lotu, będąc pełnoprawnym następcą Microsoft Flight Simulator X z 2006 roku. Rozgrywka nastawiona jest przede wszystkim na realizm, co objawia się szczegółowym odwzorowaniem każdej z licznych dostępnych maszyn. Samoloty są w pełni licencjonowane, a Microsoft przy tworzeniu ich wirtualnych modeli współpracował z szeregiem ekspertów w dziedzinie lotnictwa czy działania urządzeń pokładowych.

Twórcy przygotowali szereg maszyn do wyboru, od mniejszych samolotów aż po potężne modele pasażerskie na kilkaset osób czy też odrzutowce. Każda maszyna zachowuje się inaczej i konieczne będzie jej opanowanie.

Do tworzenia wirtualnej Ziemi twórcy korzystali z map satelitarnych. Na potrzeby Microsoft Flight Simulator zaangażowano Microsoft Azure, specjalną platformę obliczeniową oferującą dostęp do danych w chmurze - dzięki temu udało się przygotować fantastyczną i bardzo szczegółową oprawę wizualną, poprzez przechowywanie części plików graficznych w chmurze.

Gra wspiera liczne kontrolery, w tym joysticki, a także umożliwia tworzenie i korzystanie z modyfikacji.

Screeny z Microsoft Flight Simulator (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?