Toca Race Driver 2 (XBOX) - okladka

Toca Race Driver 2 (XBOX)

Premiera:
23 kwietnia 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Toca Race Driver 2 (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 31h 48min

+ czaswięcej

TOCA Race Driver 2 to gra wyścigowa, wyprodukowana i wydana przez firmę Codemasters. Produkcja charakteryzuje się wysokim poziomem realizmu, dopracowaną oprawą audio-wizualną oraz trybem rozgrywek sieciowych.

Aby gra zyskała poparcie fanów sportów wyścigowych, postanowiono przygotować realistyczny model prowadzenia samochodów, tory odwzorowane na swych odpowiednikach z rzeczywistości oraz mnóstwo samochodów, w tym wiele klasyków i maszyn, które oglądamy jedynie na wystawach i w filmach. Ścigając się tymi maszynami jesteśmy w stanie brać udział w pojedynczych wyścigach, ale również w całych mistrzostwach, m.in.: GT Sports Car Racine, V8 Supercars oraz Rally Cross, Formula Ford

Wszystkie z dostępnych samochodów definiuje dziesiątki zaawansowanych współczynników, odpowiadających nie tylko za ich zachowanie, ale również za zniszczenia jakich doznają po zderzeniach. Nie są to jedynie uszkodzenia wizualne, mają ona bowiem także wpływ na prowadzenie maszyny. Im bardziej jest ona zdezelowana, tym trudniej utrzymać ją na torze.

Jeśli chodzi o same auta, to w garażu gracz znajdzie takie cacka jak Aston Martin (V12 Vanquish, DB7 i DB5), Jaguar (XJ220, XKR i E-Type), Ford (Mustang Cobra R, Ford GT, GT90, F150 Lightning Pick-up, Falcon BA), Holden Commodore VY, Mitsubishi 3000 GT, Mitsubishi EVO 7, Subaru Impreza WRX, ABT-Audi TT-R, Opel Astra V8 Coupe i AMG-Mercedes CLK. Oczywiście wszyscy fani prawdziwych emocji mogą wziąć udział w zabawie wieloosobowej, nie tylko solo.

TOCA Race Driver 2 działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym w pełni trójwymiarową, pełną efektów specjalnych oprawę. Dzięki niej każda maszyna i każdy tor opisano z użyciem wielu detali.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?