Toca Race Driver 3 (XBOX) - okladka

Toca Race Driver 3 (XBOX)

Premiera:
24 lutego 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Toca Race Driver 3 (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 61h 48min

+ czaswięcej

ToCA Race Driver 3 to najnowsza edycja popularnej serii, w której dbałość o realizm wyścigów samochodowych łączy się z przyjemnością płynącą z gry. Nowa część korzysta z różnorodności sportów motoryzacyjnych zaprezentowanych w Race Driver 2, poszerzając je o wiele nowości i usprawnień. Wśród zawartych w programie symulacji wyścigów ze świata rzeczywistego odnajdziesz m.in. DTM (sezon 2005), V8 Supercars Championship, Formuła Palmer Audi i wiele innych. A wszystko to na blisko 100 dostępnych w grze trasach! Co więcej ToCA Race Driver 3 umożliwia prześledzenie ewolucji motoryzacji począwszy od historycznych bolidów jak Mercedes-Benz W25 Silver, aż po najnowsze maszyny ze stajni BMW Williams F1. Dodajmy do tego wyścigi ciężarówek, pojadów 4x4, Formuły F3 i aut klasy turystycznej oraz V8, a szybko przekonamy się, że ta gra to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika samochodów. Nieważne, który ze sportów samochodowych lubisz, w ToCA Race Driver 3 na pewno go znajdziesz.

* Opcja kariery w trybie "world tour" ze złożoną fabułą w tle.
* Ponad 35 różnych klas wyścigowych i rajdowych! Taką ilością nie może się pochwalić żadna inna gra komputerowa tego typu!
* 70 licencjonowanych marek pojazdów.Ponad 80 autentycznych tras znanych z oficjalnych mistrzostw świata.
* Do 12 graczy w trybie gry wieloosobowej.
* Wyeliminowaniu błędów obecnych w ostatniej odsłonie gry w trybie gry wieloosobowym. Niedozwolone ścinanie zakrętów i wybijanie rywali z trasy nie będzie już więcej możliwe.
* Najlepiej odwzorowane zachowanie pojazdów na drodze i żywo reagujący konkurenci.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?