True Crime: Streets Of L.A. (XBOX) - okladka

True Crime: Streets Of L.A. (XBOX)

Premiera:
21 listopada 2003
Premiera PL:
29 listopada 2003
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis True Crime: Streets Of L.A. (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 11h 30min

+ czaswięcej

Inspirowana przez filmy z Hong Kongu gra pozwala wcielić się w detektywa-twardziela Nicka Kang, który poza normalnymi dochodzeniami, prowadzi również prywatną wojnę z największymi organizacjami przestępczymi w Los Angeles. Jako Kang gracz będzie mógł sam zdecydować co dla niego oznacza sprawiedliwość. Swoje oddanie tej idei okazywać można na wiele sposobów: od standardowych ciosów, przez wiele niesamowitych chwytów rodem z klasycznych i współczesnych sztuk walki, a kończąc na bardzo przekonujących dwóch czterdziestkach piątkach.

Stworzona przez Luxoflux (autorów popularnej serii Vigilante 8) gra łączy w sobie wiele różnych gatunków gier. Pościgi samochodowe, strzelaniny i walka wręcz wypełniają cały dzień ciężkiej pracy. Ponad 20 głównych misji oraz 100 zadań dodatkowych dają nam tysiące różnych sposobów na przejście gry. Złapanie złodzieja może zapobiec następnym przestępstwom; złapany złodziej może okazać się również dobrym informatorem - staraj się go (od razu) nie zabijać! Podczas jazdy ulicami L.A. gracz dostaje co chwila informacje o nowych zgłoszonych przestępstwach - ich przypadkowość powoduje, że gra nigdy się nie znudzi.

True Crime: Streets Of L.A. stworzony został na potężnym engine 3D - pozwala on nam poruszać się po obszarze 400 mil kwadratowych żyjącego i szczegółowo odwzorowanego Miasta Aniołów. Poruszając się po mieście można trafić do miejsc znanych z pocztówek lub skorzystać z usług lokalnych sprzedawców broni, mechaników czy barów. Można również popracować trochę nad umiejętnościami Kanga i odwiedzić szkołę jazdy, dojo do trenowania walki wręcz czy strzelnicę pod miastem.

Muzykę specjalnie dla gry stworzyły największe gwiazdy zachodniego wybrzeża: Snoop Dogg, Westside Connection, E-40, KAM, Lil Eazy-E, Bad Azz, Young Billionaires i wielu innych!

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Najnowsze wiadomości na temat True Crime: Streets Of L.A. (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?