Max Payne (XBOX) - okladka

Max Payne (XBOX)

Premiera:
11 grudnia 2001
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Max Payne (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 19:24 09.09.2009

Śr. długość gry: 14h 2min

+ czaswięcej

Główny bohater jest znanym i szanowanym policjantem w mieście. Ma piękny dom, żonę, dziecko - amerykański sen. Pewnego dnia, wracając z pracy, w jego chacie zastaje totalny chaos. Bandyci pod wpływem mocno odurzającego narkotyku Valkiria zabili mu rodzinę. Rozprawił się z nimi, ale było za późno. Za późno o 15 minut… Zrozpaczony glina próbuje rozwiązać sprawę niebezpiecznego narkotyku i posłać raz na zawsze do kicia jego producentów. Wkrótce okazuje się, że najlepszy przyjaciel Alex (agent od spraw narkotyków) również ginie. Od tego momentu zostaje sam jak palec i kierowany nienawiścią niszczy wszystko, co stanie mu na drodze.

Lokacje, jakie przyjdzie nam odwiedzić, są różne: platformy, budynki, stacje kolejowe, podziemia, mosty i wiele innych. Wszystko na terenie Nowego Yorku pogrążonego w nieustannej nocnej śnieżycy. Siać zniszczenie można za pomocą broni białej: kija basseball`owego i łomu, palnej: pistoletów, strzelb, karabinów maszynowych plus granatów i koktajli mołotowa.

Totalnym przełomem okazuje się zastosowanie po raz pierwszy tryb Bullet Time. Po jego użyciu wszystko wokół bohatera zwalnia, a gracz ma możliwość uniknąć wrażych kul oraz spokojnie wycelować - amerykański sen.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Max Payne (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?