Delta Force: Helikopter w Ogniu (XBOX) - okladka

Delta Force: Helikopter w Ogniu (XBOX)

Premiera:
26 lipca 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Delta Force: Helikopter w Ogniu (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 10:34 22.08.2009

Śr. długość gry: 20h 15min

+ czaswięcej

Helikopter w Ogniu to kolejna część legendarnej serii Delta Force, charakteryzującej się od lat najwyższej jakości grafiką i niezrównanym realizmem działań na wirtualnym polu walki. Gracz jeszcze raz ma szansę wyruszyć w bój jako komandos elitarnej jednostki.

Kolejna część serii przedstawia losy amerykańskich Rangers i żołnierzy służb DF, biorących udział w akcji przeciwko lokalnym możnowładcom w Somalii. Helikopter w Ogniu wykorzystuje zmodyfikowany, efektowny engine trójwymiarowy gry Comanche 4, co gwarantuje niezwykłą dokładność odwzorowania terenu i bardzo dynamiczną akcję – drużyny piechoty atakują budynki dzięki wsparciu śmigłowców bojowych, z tyłu próbuje kontratakować somalijska milicja, a gracz znajduje się w samym środku chaosu. Oczywiście, jako żołnierz amerykańskich służb specjalnych ma on po swojej stronie przewagę wyposażenia, wyszkolenia i siły ognia. Nie znaczy to jednak, że może lekceważyć przeciwnika – ostatecznie ten, kto pamięta wydarzenia z Somalii, albo oglądał film pod tym samym tytułem wie, że cała akcja bynajmniej nie przebiegała tak, jak życzyłoby sobie dowództwo US Army. Na szczęście do pomocy mamy także sprzęt nieco cięższy – pojawia się choćby opancerzony humvee którym możemy kierować, albo zająć stanowisko strzelca z tyłu. Do tego jak zwykle w serii Delta Force znaleźć można niezwykle interesujące misje i wyjątkowe napięcie, towarzyszące faktowi, że przecież w tej grze – jeden strzał przeciwnika może powalić nas na ziemię.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?