Red Dead Revolver (XBOX) - okladka

Red Dead Revolver (XBOX)

Premiera:
03 maja 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Red Dead Revolver (XBOX)
Tafit @ 20:39 18.04.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 14h 15min

+ czaswięcej

Red Dead Revolver to gra akcji, która przenosi nas w lata 80-te XIX wieku na Dziki Zachód. Fabuła opowiada historię młodego chłopca Reda, którego rodzice odnajdują żyłę złota. Wieści o odkrytym bogactwie dochodzą do uszu zbuntowanego generała Diego, który wkrótce potem wraz z grupą bandytów pragnie zagarnąć całe złoto dla siebie. Na oczach Reda zabijają jego rodziców i rabują cały kruszec. Zrozpaczony chłopiec podnosi rewolwer swego ojca i zabija jednego z bandytów. Broń – rozgrzana do czerwoności – pozostawia mu na dłoni znak, który symbolizować będzie zemstę.

Wcielmy się w postać starszego, bardziej dorosłego Reda i podróżując po Dzikim Zachodzie będziemy starać się odnaleźć Diego i pomścić swoich rodzicieli. Akcję gry obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Jak na Dziki Zachód przystało, nie zabraknie miasteczek, kanionów, saloonów, akcji rozgrywających się w pociągach. Oczywiście pojawi się także zgodna z realiami broń – rewolwery, strzelby, ładunki wybuchowe (łącznie ok. 30 rodzajów broni). Fabułę poznajemy z głównie ze świetnych przerywników filmowych. Sama gra okraszona jest naprawdę sporą dawką dobrego humoru.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Red Dead Revolver (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?