Burnout Revenge (XBOX) - okladka

Burnout Revenge (XBOX)

Premiera:
23 września 2005
Premiera PL:
23 września 2005
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Angielski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (5)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Burnout Revenge (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 24h 0min

+ czaswięcej

Burnout Revenge to czwarta z kolei ścigałka z serii Burnout. Podobnie jak w przypadku części poprzednich i tym razem nie mamy co liczyć na duży realizm oraz trudny model prowadzenia pojazdów... Burnout od początku tworzony był z myślą o szybkich dynamicznych wyścigach i podobnie jest w najnowszej jego odsłonie.

Na trasie nie obowiązują Cię żadne reguły. Wsiadasz do swojej bryczki i ruszasz aby niszczyć, demolować i eliminować swoich przeciwników. Nie ważne jest jak tego dokonasz najważniejsze byś dotarł do mety w jednym kawałku, a rywali zostawił daleko z tyłu w rowach, na słupach oraz drzewach... im bardziej skopiesz im rury wydechowe tym lepiej. Tym razem nie chodzi tylko o wyścigi, lecz o zemstę !

Aby dodatkowo urozmaicić zabawę producent wrzucił do gry ruch uliczny, który nie stanowi przeszkodę nie tylko dla ciebie lecz dla twoich rywali. Śmigając wąskimi ulicami podczas godzin szczytu ciarki przechodzą Ci po plecach za każdym razem gdy mijasz pędzący z naprzeciwka samochód o zaledwie kilka centymetrów.

Zakręcone, wielopoziomowe projekty tras przyciągną twoją uwagę na wiele godzin i sprawią, że nie będziesz mógł oderwać oczu od ekranu telewizora. Jeśli jakimś cudem stracisz zainteresowanie Burnout Revenge, skorzystaj z trybu zabawy sieciowej, który uległ znacznej poprawie w porównaniu z poprzednikami i tym razem sprawi, że Burnout Revenge nie będzie tylko kolejną grą, lecz twym całym życiem !

PEGI: Od 3 lat
Najnowsze wiadomości na temat Burnout Revenge (XBOX)
Screeny z Burnout Revenge (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?