Jade Empire (XBOX) - okladka

Jade Empire (XBOX)

Premiera:
22 kwietnia 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Jade Empire (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 26h 18min

+ czaswięcej

Jade Empire to gra RPG, opracowana przez studio BioWare, w której gracz wyrusza na pełną niebezpieczeństw podróż po mistycznym świecie, inspirowanym chińskimi legendami.

W przeciwieństwie do typowych przedstawicieli nurtu fantasy, Jade Empire nie jest nastawione na magię żywiołów, a zamiast tego gracz dysponuje przeróżnymi sztukami walki. To właśnie odmienne sposoby wyprowadzania ciosów nadają bohaterom gry charakteru i sprawiają, że rozgrywka jest emocjonująca i całkowicie inna w stosunku do tego, z czym zwyczajowo mamy do czynienia.

Fabuła przedstawia losy garści bohaterów, którzy ruszają przez tajemnicze światy aby nie dopuścić do zagłady świata, w którym żyją. Uniwersum jest bogate, pełne tajemnic oraz zwrotów akcji, utrzymujących grającego w napięciu do samego finału. Jak na RPG przystało, przed przystąpieniem do zabawy tworzymy własnego bohatera, a następnie, za sprawą gromadzonego doświadczenia, rozwijamy jego umiejętności. Te natomiast ułatwiają eliminację oponentów oraz rozwiązywanie napotkanych problemów. Co istotne, kluczem do zwycięstwa jest skuteczne manewrowanie grupą trzech wojowników - zawsze bowiem przemierzamy świat w towarzystwie.

Jade Empire działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, oferującym płynną i pełną szczegółów oprawę. Tytuł dedykowany jest tylko jednemu graczowi, nie pozwala na rozgrywkę wieloosobową.

PEGI: Od 16 lat
Screeny z Jade Empire (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosichigo1234567890   @   14:58, 01.01.2011
jest to gra o niezbyt dobrej grafice ale jej fabuła jest taka wspaniała że nowe gry mogły by się od niej uczyć