Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent (XBOX) - okladka

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent (XBOX)

Premiera:
24 października 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 21min

+ czaswięcej

Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent to czwarta część serii o przygodach agenta Sama Fishera - jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci na rynku gier.

Akcja programu rozgrywa się w 2008 roku, czyli około roku po wydarzeniach przedstawionych w Chaos Theory. Główny bohater, z walczącego o dobro człowieka zmienia się w terrorystę i trafia z tego powodu na 20 lat do paki. Cała sytuacja jest jednak mistyfikacją, która pozwoli mu na wtargnięcie do wnętrza jednej z największych organizacji przestępczych świata. Następnie wszystkie jego działania koncentrować będą się na próbie zlikwidowania terrorystów.

Fabuła programu jest nieliniowa dając graczowi wiele wyborów, od których zależeć będzie zakończenie. Powierzone graczowi zadania związane będą nie tylko z działaniem na rzecz organizacji lecz również swojej agencji. Funkcjonowanie na dwa fronty przysporzy graczowi nie małych problemów, lecz z drugiej strony satysfakcja będzie znacznie większa.

Splinter Cell: Double Agent działa na zmodyfikowanej wersji silnika znanego z Chaos Theory. Autorzy postarali się aby go lekko podrasować, oprawić jakość wyświetlanego obrazu oraz ostrość tekstur. Otrzymamy więc program dopasowany do obecnych standardów.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin, Materdea,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?