Burnout (XBOX) - okladka

Burnout (XBOX)

Premiera:
29 kwietnia 2002
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Burnout (XBOX)
DevMat @ 12:30 26.12.2012

Śr. długość gry: 10h 20min

+ czaswięcej

Burnout to pierwsza odsłona serii gier wyścigowych, kładących duży nacisk na szybką i ryzykowną jazdę.

Twórcy przygotowali dla nas kilka trybów zabawy. Najważniejszy z nich to naturalnie Mistrzostwa, czyli składające się na kilka wyścigów zmagania, gdzie najważniejsze jest dojechanie do mety na pierwszym miejscu. Kolejne to już typowe wyzwania typu pojedynek jeden na jeden czy jazda na czas. W każdym z nich gra premiuje ryzykowne posunięcia gracza. To dzięki nim doładowujemy pasek nitro, a co za tym idzie szybciej się poruszamy. Punktowane są m.in. bliskie przejechanie obok cywilnego auta z dużą prędkością na liczniku, a przy tym nie uszkodzenie go, lub też mijanie na drodze kolejnych przeciwników. Oczywiście podczas tych zajść może dojść do "małej" kraksy, w której możemy pogrążyć nawet pół miasta.

Model jazdy jest typowo zręcznościowy. Już po jakimś czasie bez problemu można go opanować i cieszyć się ryzykowną rozgrywką. Na pochwałę zasługuje również oprawa wizualna, prezentująca naprawdę dobry poziom.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?