Bully (XBOX) - okladka

Bully (XBOX)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Bully (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 100h 10min

+ czaswięcej

Bully to najnowsza produkcja Rockstar Games. Gra od momentu ogłoszenia jej produkcji wzbudza kontrowersje na całym świecie.

Gra zabiera nas do specjalnej szkoły o nazwie Bullworth Academy. W placówce tej uczą się dzieci najbardziej wpływowych i najbogatszych ludzi, oraz młodociani przestępcy którzy trafiają tam w ramach resocjalizacji. Podczas zabawy zwiedzamy szkołę i krok po kroku odkrywamy wszystkie jej mroczne tajemnice.

Podczas rozgrywki wcielamy się w postać kolesia o imieniu Jimmy Hopkins. Naszym celem jest oczywiście przeżycie w tym groźnym środowisku. Z jednej strony naszymi wrogami są nauczyciele, z drugiej natomiast kumple z klasy, którzy lekko skrzywieni przez naturę uwielbiają zadawać innym ból. Prócz częstych zadym zajmować będziemy się także podrywaniem dziewczyn oraz wykręcaniem numerów nauczycielom. Fabuła będzie wielowątkowa i maksymalnie rozbudowana. Umożliwi także dość dowolne spacerowanie po wszelkich lokacjach programu!

Grafika Bully przypomina tę z serii GTA. Została lekko podrasowana i poprawiona, lecz ogólny zarys jest bardzo podobny. Głównego bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Bully (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLizardman   @   17:55, 23.02.2010
dobra gra przeszedlem w 99.23%