Burnout 3: Takedown (XBOX) - okladka

Burnout 3: Takedown (XBOX)

Premiera:
07 września 2004
Premiera PL:
09 września 2004
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Burnout 3: Takedown (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 00:07 12.01.2012

Śr. długość gry: 34h 15min

+ czaswięcej

Burnout 3: Takedown to wyjątkowa gra wyścigowa, stworzona przez ekipę studia Criterion, a wydana przez Electronic Arts.

Tytuł sadza nas za kierownicą ponad 70 samochodów, a w dowolnym z nich przemierzymy 40 zróżnicowanych tras. Auta podzielono na 12 różnych kategorii, a wśród nich widnieją nie tylko zwykłe modele osobowe, ale również pickupy, ciężarówki, a nawet autobusy. Każda maszyna dysponuje odmiennymi właściwościami jezdnymi, jak również wytrzymałością. W Burnout 3: Takedown nie liczy się bowiem wyłącznie czas w momencie przekraczania mety, ale również ilość zniszczonych aut konkurentów.

Burnout 3: Takedown, ze względu na wybuchowy charakter, nie jest tytułem symulacyjnym. Gra korzysta z bardzo zręcznościowego modelu jazdy, niemniej jednak szczegółowo definiowane jest zachowanie auta po tym, jak ulega ono kraksie. Najpierw odpadają różne elementy karoserii, później fura zaczyna szwankować i jechać tam, gdzie chce, a finalnie staje na drodze, wybuchając.

Na potrzeby gry producent przygotował wiele różnych sposobów spędzania wolnego czasu. Rozwałkę możemy prowadzić zarówno w pojedynczych wyścigach, jak i w turniejach, w trybie eliminacji oraz totalnym szaleństwie drogowym, nazwanym Road Rage. Co istotne, zabawa przebiegać może w trybie singlowym, jak i w multiplayerze poprzez sieć lokalną oraz internet.

Burnout 3: Takedown posiada zaawansowany, w pełni trójwymiarowy silnik graficzny, generujący bardzo szczegółowe modele samochodów, pełne detali trasy oraz wyjątkowo efektowne wybuchy. Dzięki tym ostatnim, każda kraksa jest niezapomnianym przeżyciem.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Burnout 3: Takedown (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?