Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay (XBOX) - okladka

Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay (XBOX)

Premiera:
13 sierpnia 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 11h 7min

+ czaswięcej

Chronicles Of Riddick: Escape From Butcher Bay to gra akcji, w której gracz wciela się w postać tytułowego Riddicka - ostatniego z rasy Furionów, który niestety zostaje uwięziony w więzieniu Butcher Bay i musi z niego uciec.

Chronicles Of Riddick: Escape From Butcher Bay wzorowane jest na filmie o Riddicku, w którym, podobnie, jak w grze, główną rolę odgrywa aktor Vin Diesel. Produkcja nastawiona jest na dynamiczną akcję, ale podstawą rozgrywki są też starcia na pięści, wykonywanie zadań na wzór gier przygodowych, jak również skradanie się. Riddick posiada bowiem niezwykłą zdolność widzenia w ciemności, dzięki czemu niepostrzeżenie mija wrogów, eliminując ich z zaskoczenia.

Jak na strzelankę przystało, Chronicles Of Riddick: Escape From Butcher Bay pozwala graczowi korzystać z szerokiego arsenału broni. Zaczynamy od zwykłego więziennego ostrza i pięści, a następnie przechodzimy przez noże, kastety, pistolety, karabiny i wyrzutnie. Każda spluwa charakteryzuje się inną charakterystyką strzelania, a dzięki temu zabawa jest ciekawsza i bardziej klimatyczna.

W sumie na gracza czeka 30 rozbudowanych poziomów, w których często zmienia się stylistyka oraz zadania. Przejście gry pochłania kilkanaście godzin wolnego czasu, a produkcja oferuje tylko zabawę dla jednego gracza. Deweloper nie przewidział trybu wieloosobowego.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoselstone96   @   21:50, 02.02.2010
Niesamowita gra, ale lepiej się gra na PC :/