Micro Machines (XBOX) - okladka

Micro Machines (XBOX)

Premiera:
08 listopada 2002
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Micro Machines (XBOX)
keragon @ 14:28 14.06.2011
"keragon"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Micro Machines to remake gry z 1991 roku. Główną zmianą jaką można zauważyć w grze jest oprawa graficzna.

Miniaturowe samochodziki, zabawki powracają. Podobnie jak w pierwowzorze, do wyboru dostajemy jedną z kilku postaci, aby ścigać się i zdobywać samochodziki po różnych zwariowanych trasach. Zbiór tych ostatnich powiększył się do 16. W dalszym ciągu są to miejsca w zaciszu ogniska domowego (kuchnia, ogród, piwnica, biurko itp.).

Zabawę podzielono na trzy rodzaje: wyścigi, time trial oraz walka na punkty. Wszystkie rozgrywają się na trasach, wypełnionych od pułapek w postaci, spadającego młotka czy wiązki prądu. Prócz tego, poziomy aż roją się od powerupów, między innymi, karabinów, tarcz czy wyrzutni rakiet, za pomocą których pozbywamy się oponentów. Za każdy wygrany wyścig nagrodą jest samochodzik. Tych w grze jest cała masa, a nie zabrakło nawet motorówki. Jeżeli dostaniemy autko które już posiadamy, to zwiększy się jego poziom, dając mu większą prędkość oraz skrętność. ścigając się z przyjaciółmi, wygrany zdobywa samochodzik przeciwnika.

Produkcja zachowuje klimat i pełnie humoru, wytworzoną przez pierwszą część tej sygnowanej serii. Szalone wyścigi powróciły w wysokiej formie, zachowując swój indywidualizm.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?