Peter Jackson's King Kong (XBOX) - okladka

Peter Jackson's King Kong (XBOX)

Premiera:
17 listopada 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Peter Jackson's King Kong (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 18h 52min

+ czaswięcej

Wielokrotnie nagradzany projektant gier komputerowych Michel Ancel i studio Ubisoft Montpellier wspólnie z trzykrotnym zdobywcą Oskara, reżyserem Peterem Jacksonem, przedstawiają grę Peter Jackson’s King Kong, która doskonale odtwarza wyobraźnię, wizję i emocje filmu pod tym samym tytułem. Przeżyj historię King Konga z zupełnie nowej perspektywy i daj się ponieść przygodzie, pełnej niezapomnianych przeżyć i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Współpraca specjalistów z firmy tworzącej efekty specjalne - Weta Ltd. - powoduje, że wrażenia wizualne w grze są po prostu niepowtarzalne.


Charakterystyczne cechy:

- Niepowtarzalna rozgrywka - jako Jack Driscoll walcz o przetrwanie na Wyspie Czaszek i przekonaj się sam o potężnej sile King Konga, który toczy pojedynki z ogromnymi bestiami.
- Filmowa jakość grafiki - dzięki zastosowaniu technologii firmy Weta w silniku graficznym, gracz zostaje przeniesiony na Wyspę Czaszek, gdzie mroczna dżungla i drzemiące w niej niebezpieczeństwa stają się rzeczywistością.
- Współpraca z członkami ekspedycji - każdy uczestnik wyprawy gra kluczową rolę i posiada cenne umiejętności. Gracz musi polegać na przyjaciołach tak, jak oni polegają na nim. Unikatowy system zarządzania ekwipunkiem zapewnia ciągłość gry i realizm, przy jednoczesnym, łatwym dostępie do potrzebnego sprzętu.
- Potęga King Konga - tytułowy bohater jest jednym z najpotężniejszych stworzeń na całej Wyspie Czaszek. Sam przekonaj się o jego sile i poczuj, co to znaczy budzić strach i respekt. Korzystaj z jego zwinności i brutalnej siły, aby pokonać wszystkich wrogów na Wyspie.
- Kluczowe momenty filmu - przeżyj na ekranie monitora wszystkie najciekawsze elementy filmowej fabuły jako Jack lub Kong. Zwiedź też tajemnicze lokacje, które nie pojawiły się w filmie.
- Weź udział w brutalnych walkach - dynamiczne i niewiarygodne walki ze wszystkimi stworzeniami występującymi w filmie będą sprawdzianem zimnej krwi gracza. Walcz ze stworzonymi przez studio Weta, potężnymi przeciwnikami - niektórzy z nich stworzeni zostali specjalnie na potrzeby gry!
- Filmowa obsada i efekty dźwiękowe - dynamiczny świat King Konga odtworzony jest z niezwykłym realizmem, dzięki zaimplementowaniu w grze oryginalnych wizerunków obsady i kwestii mówionych, czytanych przez aktorów.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Peter Jackson's King Kong (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?