Battle: Los Angeles (Xbox 360) - okladka

Battle: Los Angeles (Xbox 360)

Premiera:
12 marca 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Battle: Los Angeles (Xbox 360)
szewczu @ 16:11 17.03.2011
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: 1h 7min

+ czaswięcej

Battle: Los Angeles to produkcja, która została oparta na kinowym hicie z udziałem takich gwiazd jak Aron Eckhart, Michelle Rodriguez i Ne-Yo. Za jej powstanie odpowiedzialne jest studio Saber Interactive natomiast wydaniem zajęło się KONAMI.

W grze wcielamy się w żołnierza o imieniu Nantz z pewnego oddziału marines. Naszym zadaniem jest obrona ziemi przed atakującymi ją kosmitami. Zaczynamy kiedy przed oczami staje nam Los Angeles, które przemieniło się w czyste piekło. Wszystko zostało zamienione w pole bitwy, a w środku całej tej zadymy - MY wraz z naszym oddziałem.

Przez całą grę dowodzimy naszemu zespołowi, szkolimy jego członków i staramy się aby w większej mierze nie ucierpieli podczas walki. Co jakiś czas zdobywamy nowe doświadczenie oraz ekwipunek. Podczas walki jesteśmy świadkami wielu okrutnych występków ze strony obcych. Każdy ujawnia kolejny fragment ich planu, a dzięki temu ostatecznie możemy opracować własny sposób działania, który pozwoli nam przeżyć i wygnać przybyszów z naszej planety.

Battle: Los Angeles oferuje emocjonującą kampanię dla jednego gracza i wymagające potyczki z bossami. Grafika prezentuje wysoki poziom, a za realistyczną fizykę odpowiada silnik HAVOK.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Battle: Los Angeles (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?