Torchlight (Xbox 360) - okladka

Torchlight (Xbox 360)

Premiera:
09 marca 2011
Premiera PL:
09 marca 2011
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Torchlight (Xbox 360)
szewczu @ 23:23 09.02.2011
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 26h 39min

+ czaswięcej

Torchlight to RPG z elementami akcji, które pod wieloma względami przypomina świetnego hack'n'slasha - Diablo. W sumie nic dziwnego - za proces developingu odpowiadają dawni pracownicy studia Blizzard, którzy maczali palce także w produkcji Hellgate: London. Max oraz Erich Schaefer - bo o nich mowa - przeznaczają swój tytuł dla mas graczy łączących się za pośrednictwem internetu.

Każdy śmiałek zaczyna swą przygodę w tytułowym mieście i wyrusza na nieprzetarte górskie szlaki, skąd bije magiczna moc tajemniczego kruszcu. Czy pożądana energia zostanie odpowiednio wykorzystana? Wszystko w rękach setek graczy.

Twórcy dali nam możliwość pokierowania trzema zróżnicowanymi klasami postaci: Alchemikiem, Niszczycielem i Pogromcą. Każda z nich posiada całkowicie inne umiejętności oraz uzbrojenie, a tym samym, także odmienne przedmioty, oręż i ścieżki progresji.

Oprawa graficzna w Torchlight nie przypomina stylem tej znanej z Diablo. Jest kolorowa, można rzec nawet odrobinę baśniowa. Pomimo tego, trzyma wysoki poziom, zapewniając unikatowe doznania wizualne.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z Torchlight (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?