Fable III: Understone Quest (Xbox 360) - okladka

Fable III: Understone Quest (Xbox 360)

Premiera:
23 listopada 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Fable III: Understone Quest (Xbox 360)
The_Boss @ 02:30 30.12.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Największy dodatek do Fable III. Jest to jednocześnie kolejna część serii gier o nazwie Fable. Rozszerzenie wprowadza sporo nowości do standardowej wersji programu.

Fabuła produktu rozgrywa się w Albionie, w jego największym mieście Bowerstone, a konkretnie jego podziemiach, zawartych w tytule - Understone. Do podstawki wprowadzono trzy nowe questy. "The Voice" przedstawia władcę podziemnego środowiska, ekscentrycznego wynalazcę Montague Hummesa. "Shooting Range" przenosi akcję na turystyczne tereny obozu najemników. Trzeci zaś epizod to "The Wheel of Misfortune", wymagający umiejętności bitewnych. Prócz nich przygotowano do rozwiązania także szereg mini-gier. Pod ziemią do kupienia oddane zostały oczywiście nowe nieruchomości: domy, czy zagrody.

Pozycja oferuje też tryb wieloosobowej zabawy za pośrednictwem Internetu lub współdzielonego ekranu. Pierwsza opcja wymaga posiadania konta Gold w serwisie sieciowym Xbox LIVE.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Fable III: Understone Quest (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?