Joe Danger: Special Edition (Xbox 360) - okladka

Joe Danger: Special Edition (Xbox 360)

Premiera:
14 grudnia 2011
Premiera PL:
14 grudnia 2011
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Joe Danger: Special Edition (Xbox 360)
Ager @ 21:22 14.12.2010
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Joe Danger: Special Edition to ekstremalna gra, całkowicie przecząca prawom fizyki. Wykonujemy w niej coraz bardziej zwariowane akrobacje na motocyklu, a wszystko w mocno animowanej oprawie. Za produkcję i wydanie odpowiedzialne jest Hello Games.

W grze wcielamy się w tytułowego Joe, kaskadera motocyklowego, który z powodu kontuzji musiał zaprzestać swoich podniebnych sztuczek. Teraz chłopak chce wrócić, a gracz musi mu w tym pomóc i sprawić, by znów stał się najlepszym wyczynowcem.

W Joe Danger: Special Edition każdy etap ma kilka celów, za których ukończenie przyznawane są graczowi gwiazdy. Te z kolei są niezbędne do odblokowywania coraz nowszych poziomów. Jeśli znudzą nam się poszczególne plansze, nie oznacza to wcale, że gra musi odejść w odstawkę, produkcja Hello Games udostępnia bowiem edytor poziomów oraz możliwość ścigania się z kumplem na splitscreenie.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto,
PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Joe Danger: Special Edition (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?