Swarm (Xbox 360) - okladka

Swarm (Xbox 360)

Premiera:
23 marca 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Symulacja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Swarm (Xbox 360)
bigboy177 @ 18:39 21.09.2010
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Swarm to nietypowa gra symulacyjna, w której głównymi bohaterami jest zbiorowisko małych pokurczów zwanych Swarmites. Są to dziwnie wyglądające kurduple, próbujące przebrnąć przez pełen niebezpieczeństw świat, a zadaniem gracza jest bezpieczne ich przeprowadzenie. Kruczek tkwi w tym, że nie kontrolujemy każdego z nich osobna, a całą ich gromadę.

Swarmmites są całkiem zręcznymi stworzeniami. Potrafią one wysoko skakać, omijać niebezpieczne przedmioty, a nawet stawać jeden na drugim, w celu skonstruowania swego rodzaju wieży. W ten sposób docierają nawet w najbardziej niedostępne miejsca i mogą kontynuować przygodę. Podczas zabawy zbieramy DNA i musimy doprowadzić do celu przynajmniej jednego podopiecznego.

Swarm charakteryzuje się przyjemną, nieco kreskówkową oprawą wizualną, a dzięki temu gracz łatwo jest w stanie polubić swoich podopiecznych i dbać o ich zdrowie. Wszak od naszych rozkazów zależy ich istnienie.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Swarm (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?