Trine 2 (Xbox 360) - okladka

Trine 2 (Xbox 360)

Premiera:
21 grudnia 2011
Premiera PL:
21 grudnia 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Trine 2 (Xbox 360)
The_Boss @ 15:05 08.07.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: 15h 38min

+ czaswięcej

Bezpośrednia kontynuacja produkcji pod tytułem Trine.

Fabuła to dalsze losy tych samych postaci. Trójkę głównych bohaterów łączy moc starożytnego artefaktu, dlatego muszą ruszyć na wielką walkę z siłami zła. Wypoczęci po poprzedniej podróży po raz kolejny szykują swój sprzęt, łączą siły i niezatrzymani, ruszają.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, tytuł posiada opcję zabawy wieloosobowej stworzoną na zasadzie kooperacji między trzema osobami za pomocą sieci. Do wyboru lokalna, czyli LAN oraz poprzez Internet. Wszystko także w ramach usługi Xbox Live.

Kluczowym zadaniem w grze jest walka z pojawiającym się na drodze potworami, rozwiązywanie zagadek oraz zbieranie skarbów. Produkt posiada własny silnik odpowiedzialny za oddziaływania fizyczne tego, co fruwa na ekranie.

Każdy protagonista różni się od siebie, posiada inne cechy oraz umiejętności. Pierwszą i najciekawszą z nich jest mag - to on posiada czary, którymi razi przeciwników z daleka, najszybciej jednak może zginąć. Drugą personą jest wojownik. Ten osobnik idzie na pierwszy front, zadaje potężne obrażenia, przyjmuje także dużo ciosów, nie ginąc przy tym (do czasu). W teamie Znalazła się także kobieta, złodziejka. Ta pani jest najbardziej wysportowana, zwinna i najszybsza z całej trójki.

Program to tak naprwadę typowa platformówka. Taka perspektywa wymagała zastosowania widoku 2D. Jednak wszystko inne, czyli bohaterowie, wrogowie oraz tła, to już pełny trójwymiar.


Wkład w encyklopedię mieli:   AlexGames,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Trine 2 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?