nail'd (Xbox 360) - okladka

nail'd (Xbox 360)

Premiera:
04 lutego 2011
Premiera PL:
04 lutego 2011
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis nail'd (Xbox 360)
szewczu @ 23:15 22.04.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 26h 1min

+ czaswięcej

nail'd to produkcja, która daje nam możliwość wzięcia udziału w szaleńczo dynamicznych wyścigach motocrossowych jak i quadów. Za grą stoi rodzime studio developerskie - Techland, które może poszczycić się tak znakomitymi tytułami jak Call of Juarez, Chrome czy też inny przedstawiciel gatunku ścigałek - Xpandy Rally.

nail'd oferuje graczowi tryb kariera, multiplayer dla maksymalnie dwunastu graczy oraz jazdę na czas. Ten ostatni służy do tego, by ocenić własne możliwości prowadzenia danego pojazdu. Nie należy liczyć tutaj na szczególny realizm zachowania maszyn, gdyż nail'd to czysto zręcznościowe wyścigi, nastawione na szaleńcze wyczyny oraz ekstremalną, niemożliwą w realnym świecie jazdę.

Twórcy zaimplementowali w grze tryb powtórek, tak więc jeśli jakiś przejazd wyjątkowo nam się powiódł, nic nie stoi nam na przeszkodzie by obejrzeć go z siedzenia widza.

Za generowanie wysokiej jakości oprawy wizualnej odpowiedzialna jest autorska technologia Techlandu, czyli silnik Chrome Engine 4. Dzięki zastosowaniu tego silnika, możemy liczyć na bardzo dobrą oprawę graficzną, przepełnioną efektami specjalnymi.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Najnowsze wiadomości na temat nail'd (Xbox 360)
Screeny z nail'd (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?