Magicka (Xbox 360) - okladka

Magicka (Xbox 360)

Premiera:
brak danych
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Magicka (Xbox 360)
[R]ay @ 23:55 25.01.2010

Śr. długość gry: 9h 1min

+ czaswięcej

W Magicka gracz wciela się w młodego maga, aby stanąć na przeciw złemu czarnoksiężnikowi. Prosto nie będzie - złośliwy czarodziej naprodukował za pomocą czarów całą armię potworów, która skutecznie go broni, a co najgorsze - regularnie niszczy świat gry. Wątek fabularny podzielono odpowiednio na jedenaście misji.

Najważniejszym elementem rozgrywki jest walka. Ta odbywa się przy pomocy magii. By rzucić urok należy najpierw połączyć pewne elementy ze znalezionymi po drodze przedmiotami, a nie tylko wcisnąć odpowiednią kombinację przycisków na padzie.

Niebagatelną rolę w grze odgrywa też tryb wieloosobowy. To on pozwala na wspólne boje w systemie kooperacji aż czterem osobom jednocześnie. Dzięki niemu zaliczymy również z przyjaciółmi opcję Challange, czyli serię wyzwań do wykonania: jest również opcja zrobienia tego samemu, ale wtedy jest znacznie trudniej. Jeśli chodzi o współpracę na polu bitwy, to wymaga ona użycia nie byle jakiej taktyki. Dla przykładu dwójka bohaterów idzie w tłum na wabia, aby zleciała się masa przeciwników. Kiedy zostaną otoczeni, uruchamiają kamienny pierścień i minie sporo czasu, zanim wróg im zagrozi. Tymczasem, ustawieni na wzgórzach dwaj kompani ich najzwyczajniej w świecie ostrzelają.

Produkcja emanuje również na wszystkie strony zawartym w niej humorem. Program dostępny jest jedynie w dystrybucji cyfrowej. Odpowiednio dla konsoli Xbox360 należy użyć XBLA, zaś na PC odbywa się to za pomocą Steam'a.

Screeny z Magicka (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?