Rocket Knight (Xbox 360) - okladka

Rocket Knight (Xbox 360)

Premiera:
12 maja 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Rocket Knight (Xbox 360)
szewczu @ 14:05 21.01.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Rocket Knight to jedna z najbardziej rozpoznawalnych platformówek, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. Tym razem panowie ze studia Konami, wydali grę na konsole stacjonarne nowej generacji oraz komputery osobiste. Wszystko oczywiście z dużo lepszą grafiką oraz efektami. Zmiany na szczęście nie dotknęły mechaniki rozgrywki oraz tego, co najbardziej gracze lubili w starym Rocket Knight. Przez to produkcja dostarcza znów masy rozrywki oraz pozytywnych emocji.

Całość akcji znowu toczy się wokół tytułowego Króla Rakiety o imieniu Sparkster. Przemierzamy różne zakątki dziwnego świata, wykorzystując przy tym nasz rakietowy plecak. Dzięki niemu dostajemy się na odległe platformy, do których normalnie nie możemy dotrzeć skacząc zwykłym skokiem.

Historia dzieje się w kilku rozmaitych światach, które z kolei zostały podzielone na szereg platform, po których się poruszamy. Nie jeden raz także przyjdzie nam stoczyć walkę z przeciwnikami, którzy będą chcieli się dobrać do naszej skóry. Nasz bohater jest kangurem rodem z Australii, tak więc nieźle posługuje się swoimi pięściami oraz nogami. Dodatkowo, opanował walkę ogonem! Starcia wyglądają zatem bardzo efektownie.

Grafika, jak przystało na dobrą platformówkę dzisiejszych czasów, wyświetlana jest w trybie 2.5D w pełnym HD, przez co rozmaite szczegóły otoczenia cieszą oczy gracza.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Rocket Knight (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?