Transformers: Wojna o Cybertron (Xbox 360) - okladka

Transformers: Wojna o Cybertron (Xbox 360)

Premiera:
22 czerwca 2010
Premiera PL:
25 czerwca 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Transformers: Wojna o Cybertron (Xbox 360)
[R]ay @ 04:34 25.12.2009

Śr. długość gry: 15h 12min

+ czaswięcej

Wojna o Cybertron to kolejna produkcja czerpiąca całymi garściami ze znanego uniwersum Transformers, opowiadającego o niekończących się wojnach między Deceptikonami, a Autobotami. Tym razem jednak nie będzie dane nam pokierować żadną z grup na Ziemii.

Fabuła toczy się wiele pokoleń przed ziemskimi wojażami potęnych maszyn. Historia traktuje o wyniszczającej wojnie domowej, która dopadła obie frakcje na ich rodzimej planecie, przez co roboty zostałe zmuszone do opuszczenia rodzinnych stron. Gra składa się z dwóch kampanii, odrębnej dla podwładnych Megatrona i osobnej dla sojuszu Optimusa Prime'a. W sumie całość składa się na 10 zróżnicowanych i niezwykle widowiskowych rozdziałów, zapewniających nam ok. 8 godzin rozgrywki.

Gra działa na silniku Unreal Engine 3, bardzo dobrze pasującym do komiksowego i plastikowego świata Transformersów. Grafika jest ładna i szczegółowa, a wszelkie efekty dodatkowe wykonano z dbałością o najmniejsze detale.

System walki w grze przypomina nieco serię Gears of War, głównie z tego powodu, że walczącego robota obserwujemy w widoku trzecioosobowym. Walcząc, stale towarzyszą nam dwaj pobratymcy, niestety nie mamy możliwości wydawania im komend.

Gra posiada także tryb multiplayer, składający się z co-opa dla maksymalnie dwóch graczy.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Transformers: Wojna o Cybertron (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?