Prince of Persia: The Forgotten Sands (Xbox 360) - okladka

Prince of Persia: The Forgotten Sands (Xbox 360)

Premiera:
18 maja 2010
Premiera PL:
20 maja 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (28)Gram (11)Ukończone (13)Kupię (6)

Opis Prince of Persia: The Forgotten Sands (Xbox 360)
Hawk @ 19:53 30.11.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 19h 25min

+ czaswięcej

Wydawać by się mogło, że po premierze nowego Prince of Persia developer postanowił na zawsze zerwać z przeszłością i przedstawić ponad dwudziestoletnią serię w nowej, cel-shadingowej odsłonie. Nic bardziej mylnego! The Forgotten Sands jak do tej pory jest ostatnią częścią sagi rozpoczętej przez Piaski Czasu.

Czym są Zapomniane Piaski dla całej serii? Ano czymś w rodzaju interquela, bowiem rozgrywają się one pomiędzy częścią pierwszą a drugą. Fabuła opowiada nam przygodę księcia, który udaje się do indyjskiego królestwa, które obecnie znajduje się pod oblężeniem złych sił. Wykorzystując nadludzkie akrobatyczne zdolności, przyjdzie nam stoczyć setki walk, niosąc pomoc uciśnionym.

Ubisoft zdecydował się po raz kolejny dać graczom to, za co kochali poprzednie odsłony sagi. Ryzykowane innowacje zostały zastąpione przez sprawdzone pomysły. Czekają nas zatem frustrujące skoki, zagadki oraz oczywiście walka. Wszystko w starym, dobrym, baśniowym stylu.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Prince of Persia: The Forgotten Sands (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?