Inversion (Xbox 360) - okladka

Inversion (Xbox 360)

Premiera:
05 czerwca 2012
Premiera PL:
27 lipca 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Inversion (Xbox 360)
[R]ay @ 22:03 23.11.2009

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Innowacyjna strzelanka TPP, w której gracz wciela się w rolę dwóch ubranych w jeansy i t-shirty żołnierzy. W świecie produkcji występują różne niesamowite anomalia, których to pochodzenie oraz przyczynę chcą za wszelką cenę poznać ci wojownicy.

Uniwersum tytułu porozdzielane jest na strefy. Ich podział jest ściśle związany z grawitacją ziemską. W pewnych miejscach przyciąganie, którego codziennie doświadczamy, po prostu nie istnieje. Ludzie mogą więc robić wszystko, na co nie pozwalają zwykłe prawa fizyki panujące na tym globie: odbijają się od powierzchni na duże wysokości, skaczą bez problemu od budynku do budynku i przede wszystkim unoszą się - latają. To jest jeszcze pikuś w porównaniu z Vector Charges, Wektorowymi Wyładowaniami. Potrafią one zrobić ze światem niezwykłe rzeczy, czyli obrócić go o dziewięćdziesiąt stopni bądź po prostu postawić wszystko do góry nogami. Tutejsze tereny są oczywiście ogromnie podatne na wszelkie zniszczenia.

Wątek fabularny pozostawiono do przejścia samemu lub z inną osobą w trybie kooperacji.

Ludzie tu żyjący wykorzystują takie akcje do walki ze sobą. Właściwe dobranie odpowiednich ataków jest kluczem do sukcesu, czasami nawet pokonania niedostępnego odcinku mapy. Oprócz tego typu sztuczek do zabawy wkraczają ładunki wybuchowe. Unikalny jest zaś tak zwany Grappler, urządzenie znane pod inną nazwą i wyglądem w tytule Half-Life 2.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto, rysiu_93,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Inversion (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdudek90r   @   23:09, 09.07.2012
Gra w dużym stopniu ściągnięta z Gears of War... nawet 1 karabin jest podobny do tego z "Dzirsa", grafika średnia a fabuła zapowiadała się świetnie ale upadła po chwili.... jak dla mnie to tylko fajnym elementem jest spowolnienie czasu i nic po za tym ....