Asterix na Olimpiadzie (Xbox 360) - okladka

Asterix na Olimpiadzie (Xbox 360)

Premiera:
22 sierpnia 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Asterix na Olimpiadzie (Xbox 360)
CD Projekt @ 09:28 29.08.2009

Śr. długość gry: 19h 0min

+ czaswięcej

Jest tylko jeden sposób, by pomóc młodemu Romantiksowi zdobyć rękę pięknej księżniczki Iriny – nasi słynni bohaterowie muszą wygrać antyczną Olimpiadę! Na ich drodze nieustannie staje nikczemny Brutus, knujący obalenie swojego przybranego ojca, Juliusza Cezara, i pragnący zdobyć rękę Iriny... Gdy akcja się zagęszcza, Sam Schieffer wyjawia swoim galijskim przyjaciołom sekret „międzywymiarowego klucza”, który pozwala na podróżowanie między równoległymi wymiarami. Wśród druidów narasta panika: delikatna równowaga między światami została naruszona! Asterix, Obelix i, oczywiście, Idefix wyruszają do Olimpii wraz ze swymi przyjaciółmi – Panoramiksem, Romantiksem i Samem Schiefferem – by upiec dwa dziki na jednym ogniu: zamierzają wygrać igrzyska i zdobyć międzywymiarowy klucz.

* Znasz ich z komiksów i kreskówki oglądanej w dzieciństwie! Teraz pojawić się mogą na Twoim komputerze. Oto przygody Galów przedstawione w grze, powstałej na podstawie najnowszej kinowej produkcji.
* Po raz pierwszy masz możliwość wraz ze swoim przyjacielem wcielić się w role Asterixa i Obelixa!
* Stań do rywalizacji w konkurencjach wielkich igrzysk. Czeka cię m.in. rzut młotem, wyścigi rydwanów, czy miotanie ropuchą do celu.
* Przygotuj się na epicką przygodę, udział w zapierających dech w piersiach zawodach sportowych i spotkanie z przeciwnikami ze wszystkich światów równoległych! ...i na Teutatesa, niech zwycięży najlepszy... Gal!

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Asterix na Olimpiadzie (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?