NieR (Xbox 360) - okladka

NieR (Xbox 360)

Premiera:
23 kwietnia 2010
Premiera PL:
23 kwietnia 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis NieR (Xbox 360)
szewczu @ 14:46 30.05.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: 65h 0min

+ czaswięcej

Jego przeznaczenie zapisane jest we krwi,
Jego droga jest okrutnie fałszowana,
Jego marzenia są tkane poprzez oszustwa!

Studio Square-Enix serwuje nam tym razem grę z gatunku action-adventure opowiadającą o poczynaniach młodego chłopaka NIER, w świecie trapionym przez choroby i ciemne, nierozpoznawalne stworzenia.

Zadaniem jest przemierzanie niebezpiecznego świata, wykonywanie najróżniejszych questów przydzielonych przez napotkanych ludzi, a co najważniejsze - poszukiwanie lekarstwa dla naszej córki, która została zainfekowana wirusem o nazwie Black Scrawl. Przy pomocy potężnych sojuszników oraz tajemniczego bestiariusza, napotykamy rzeczy i stworzenia, których nie widzieli nawet najpotężniejsi wojownicy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z NieR (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   17:24, 19.04.2010
Gra wygląda bardzo słabiutko Poirytowany grafika jest brzydsza niż w God of War Dumny , a ruchy są strasznie "szarpane".

Wystarczy ten gameplay NIER by tak stwierdzić Niewinny .
0 kudosTakon   @   23:44, 23.08.2010
Drogi panie Pietek. Widać że nie grałeś w tą gre, a oceniasz ją po zobaczeniu zaledwie gameplay'u. Przyznaję że grafika nie jest najlepsza, ale NieR (bo tak to powinno się pisać) odrabia to grywalnością, możliwościami, fabułą która która wiele razy potrafi zaskoczyć oraz dość sporą ilością broni którą można modyfikować, no i trzeba jeszcze wspomnieć o świetnej muzyce. Właśnie dlatego przechodzę NieR trzeci raz (były już dwa różne zakończenia, będzie i trzecie) i myślę że jeszcze przez długi czas mi się nie znudzi.