Supreme Commander 2 (Xbox 360) - okladka

Supreme Commander 2 (Xbox 360)

Premiera:
16 marca 2010
Premiera PL:
19 marca 2010
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Supreme Commander 2 (Xbox 360)
Hawk @ 14:19 30.05.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 15h 40min

+ czaswięcej

Supreme Commander 2 to oficjalny sequel udanej strategii czasu rzeczywistego stworzonej dzięki Gas Powered Games. Miejsce THQ na krześle wydawcy zajął Square Enix - znany przede wszystkim z wielu serii gier role-playing.

SupComa w zasadzie nikomu nie trzeba przedstawiać. Program zadziwiał swym rozmachem oraz oferowanymi możliwościami. Sequel rozgrywa się ćwierć wieku po tym, jak zakończona została - wydawać by się mogło - Wojna Nieskończona. Po tym, jak wybrany został nowy prezydent CDC, przypuszczono na niego zamach. Udany. Teraz trzy frakcje po raz kolejny krzyżują swoje działa w zabójczym ogniu, zwalając winę wzajemnie na siebie.

Sequel już chyba nikogo nie powinien zaskoczyć skalą działania. Po raz kolejny przyjdzie nam tworzyć wielotysięczne armie i wysyłać je w nieustanny bój. Developer postarał się oczywiście o nowe jednostki, budynki oraz umiejętności jednostek, jednak mechanika zabawy pozostała niezmieniona. Tryb jednoosobowy to 18 misji (czyli po 6 na frakcję), a w każdej z nich potencjał wszystkich trzech stron konfliktu nie tylko zadziwi, ale też da się we znaki. Jedną z interesujących innowacji jest możliwość wyprodukowania uniwersalnej broni, czegoś w rodzaju Deus ex machiny wojennej. Cóż, kto pamięta eksperymentalne jednostki z części pierwszej, ten wie, jak wiele pomóc może jedna, wielka pukawka.

Developer postarał się o usprawnienie interfejsu, który ma być teraz bardziej intuicyjny i więcej ma pomagać niż przeszkadzać. Szczególnie wydaje się to ważne w trybie gry wieloosobowym, jaki także jest dostępny.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Supreme Commander 2 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?