Prey 2 (Xbox 360) - okladka

Prey 2 (Xbox 360)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Prey 2 (Xbox 360)
szewczu @ 17:56 11.05.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Prey 2 to kontynuacja jednego z najlepszych FPS-ów 2006 roku. W grze ważne jest nie tylko eliminowanie oponentów, lecz również manipulowanie grawitacją i portalami.
Dwójka stworzona przez studio Human Head Studios, oparta została na technologii autorstwa id Software. Narzędzia oferują ogromny otwarty świat oraz zaawansowaną, pełną efektów specjalnych oprawę wizualną.

W Prey 2 zmian w porównaniu do pierwowzory jest mnóstwo. Przede wszystkim twórcy zrezygnowali z portali i zabaw z grawitacją, w zamian dając nam nieco większą przestrzeń do eksploracji. Nadal będziemy poruszać się po wielkim statku obcych - tym samym, po którym chodziliśmy w części pierwszej - z tą różnicą, że tym razem do celu prowadzić będzie kilka ścieżek.

W Prey 2 nie wcielimy się już w znanego z jedynki Tommiego. Głównym protagonistą "dwójki" jest tajemniczy podróżnik, który zderzył się ze statkiem obcych w pierwszym Preyu, zaś fabuła Prey 2 toczy się równolegle wydarzeniami ukazanymi w pierwowzorze. Całość szacowana jest na 15 godzin rozgrywki. Czas ten jest uzależniony od tego, czy wykonujemy tylko główny wątek fabularny, czy również misje poboczne.

Twórcy nie przewidzieli trybu multiplayer.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam, Dirian,
Screeny z Prey 2 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?