Saints Row 2: Ultor Exposed (Xbox 360) - okladka

Saints Row 2: Ultor Exposed (Xbox 360)

Premiera:
23 kwietnia 2009
Premiera PL:
23 kwietnia 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Saints Row 2: Ultor Exposed (Xbox 360)
[R]ay @ 11:15 24.04.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ultor Exposed jest pierwszym z trzech zapowiadanych przez studio Volition dodatków DLC do Saints Row 2. Tym razem gracze znów powrócą do Stilwater City, by pokrzyżować złowieszcze plany korporacji Ultor i skończyć z nią raz na zawsze.

W tym celu zostały oddane w nasze ręce trzy zupełnie nowe i dopracowane misje Co-op. Ciekawostką jest fakt, iż powalczymy razem u boku Tery Patrick, znanej gwiazdy filmów dla dorosłych. Na tym worek nowości się nie kończy. Podczas gry pojeździmy również nowymi luksusowo-sportowymi gablotami czy zasiądziemy za sterami chociażby dobrze uzbrojonego wojskowego helikoptera. Warto wspomnieć o nowych fryzurach oraz ubraniach (opcje kustomizacji postaci). Miłośnicy bojów przez internet dostali 4 nowe mapki dla trybów Strong Arm oraz Gangster Brawl. Maniaków Xbox`owego nabijania punktów ucieszy fakt, jakoby od poprzedniej części serii doszło jeszcze 5 nowych achievmentów (osiągnięć), by uzyskać upragnione G.

UE można nabyć w sieci Xbox Live! za jedynie 800 Microsoft Points.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykamiZawiera treści związane z hazardemZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Najnowsze wiadomości na temat Saints Row 2: Ultor Exposed (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?