Fallout: New Vegas (Xbox 360) - okladka

Fallout: New Vegas (Xbox 360)

Premiera:
19 października 2010
Premiera PL:
22 października 2010
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (11)Gram (4)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Fallout: New Vegas (Xbox 360)
szewczu @ 16:33 20.04.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 65h 33min

+ czaswięcej

Fallout: New Vegas to kolejna odsłona, popularnego cRPG, którego akcja dzieje się w post-apokaliptycznym świecie. New Vegas nie jest ani prequelem, ani sequelem wydarzeń ukazanych w Fallout 3, projekt ten stanowi całkowicie odrębne dzieło z nową historią oraz bohaterami. Jedyne, co pozostało nietknięte, to klimat post-apokaliptycznego świata.

Na początku zabawy, przechodzimy przez dość długi proces kreacji głównego bohatera. Przypomina on system opracowany na potrzeby Dragon Age: Początek, czyli wstęp do rozgrywki będzie odmienny, w zależności od tego jaką postacią mamy zamiar zagrać. Początkowe decyzje pozwolą graczowi określić klasę bohatera oraz jego umiejętności specjalne. Później następuje rozgrywka właściwa.

Podobnie jak w przypadku Fallout 3 walka przebiega za sprawą systemu VATS, tym razem jest on jednak jeszcze bardziej intuicyjny i łatwiejszy do kontrolowania. Dzięki temu starcia oferują więcej emocji, zachowując jednocześnie taktyczne podejście do tematu.

W grze znajdziemy oczywiście szereg nowych postaci, broni, przeciwników, a nawet pojazdy; przy czym te ostatnie nie zostały w pełni zdefiniowane przez dewelopera. Szczegóły na ich temat wciąż pozostają w sferze domysłów.

Za projekt odpowiedzialne jest studio Obsidian Entertainment, które niegdyś pracowało nad pierwowzorem serii.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Fallout: New Vegas (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDuchLuk   @   09:56, 13.02.2013
Witam. Wyszła polska wersja tej gry na X360?